Адвокат Андрій Циганков назвав причетних до розстрілу його автомобіля

1 листопада, приблизно о 21:30 невідомі розстріляли автомобіль адвоката Андрій Циганкова, що був розміщений на автостоянці.

Адвокат поділився версією про тих, хто може бути причетним до злочину у коментарі Укрмедіа.

Циганков наполягає, що його машину саме розстріляли, а не обстріляли, а причетними до розстрілу називає, зокрема, голову департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції Максима Кисельова та ветерана АТО Михайла Маймана, якого вже підозрювали в аферах.

Андрій Циганков вважає, що розстріл його автомобіля – це помста з боку Маймана. Свого часу саме Циганков був одним із ініціаторів усунення його з посади командира ДФТГ №14. Маймана, нібито було викрито у зловживанні наркотичними речовинами, а також, за словами Циганкова, помічено у нецільових використаннях гуманітарки та торгівлі зброєю.

Що стосується голови департаменту ДВС Максима Кисельова, Циганков каже, що йдеться про протиріччя між його баченням справи одного з клієнтів та баченням Кисельова.

«Я вкрай здивований, що, будучи адвокатом, топ-чиновником Міністерств Юстиції, частиною команди президента, відкрито усвідомлюючи відповідальність за свідомо неправдиві свідчення, повідомив у рамках слідства, що усвідомлюючи заборону Національного банку України на виведення коштів, а тим більше активів за межі України, він створив таку собі крипто-схему, за якої вивів за межі України близько 700 000 доларів. І які в нього вкрали», – каже Циганков. У крадіжці Кисельов нібито звинуватив свого колишнього друга, який також є товаришем та клієнтом Циганкова.

За словами Циганкова, ставши топ-чиновником та частиною команди президента, Кисельов таким актом залякування хоче довести свою всесильність.

Також адвокат розповів про те, чому у справі розстрілу його автомобіля можливий саме тандем Кисельова-Маймана. Ще на початку повномасштабної війни Михайло Майман нібито взяв у Кисельова гроші, щоб допомогти з евакуацією сім’ї Кисельова з України, але зобов’язань не виконав. Тому висока ймовірність, що такою «послугою» Майман міг розрахуватись із Кисельовим.

Факт знайомства Максима Кисельова та Михайла Маймана давно йому відомий. На початку війни Майман взяв у Кисельова гроші, щоб допомогти з евакуацією сім’ї Кисельова з України, але зобов’язань не виконав, Адвокат вважає, що дуже висока ймовірність того, що таким актом залякування Майман цілком міг розрахуватися з Кисельовим.

Андрій Циганков каже, що в ситуації, якщо слідство щодо нього виявиться нерезультативним, він проситиме повернути йому бойову зброю і забезпечити охорону.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.