Андрій Довбенко живе у Лондоні, в будинку Ганни Огренчук, яка купила його за 4,5 млн фунтів стерлінгів

Українська правда опублікувала розслідування про бізнесменів, які під час повномасштабної війни перебувають у Великій Британії.

Одним з них виявився Андрій Довбенко, який за даними видання мешкає у Лондоні зі своєю дружиною Ганною Огренчук, яка придбала будинок за майже 4.5 млн фунтів стерлінгів. Ні про гроші, ні кому належить цей будинок Довбенку невідомо, і питання щодо житла він переадресував своїй дружині Ганні Огренчук, колишній Президентці Громадської організації “Асоціація правників України”.

Витяг з сюжету розслідування УП

3 січня 2023-го він був оголошений НАБУ у розшук. Схема, яку інкримінують Довбенку, завдала державі збитків майже на пів мільярда гривень. До неї, за версією НАБУ, були залучені топових керівники АРМА та ДП “СЕТАМ”.

Посилаючись на “співрозмовників у політичних колах”, УП заявила, що Довбенко нібито намагається отримати політичний притулок у Великобританії. Журналісту видання він сказав, що не може це ані підтвердити, ані спростувати зазначену інформацію

Він також повідомив, що, на його думку, в НАБУ “помиляються” щодо нього, і він не має жодного стосунку до кримінального провадження, де йому інкримінують організацію злочинної діяльності.

Андрій Довбенко також заперечив, що він переховується від слідства, і запевнив, що Україна має інформацію про його місцеперебування.