Адвокат і художниця міста Києва Наталія Дядик презентувала авторську виставку живопису

У рамках проекту НААУ «Advocacy Art» під час засідання Ради адвокатів України 2-3 липня у м. Кам’янець-Подільський, за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив та Центру досліджень адвокатури і права НААУ відбулась авторська виставка художніх робіт адвоката міста Києва Наталії Дядик. Виставка має назву «Багатогранність жінки».

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Наталія Дядик адвокат, секретар Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив НААУ. Художню освіту здобула у Київській художній школі № 5.

Роботи Наталії Дядик виставлялись у Парижі під час міжнародної виставки «A single grain of rice» 2016-2017 рр., а також у Києві під час ХIV та ХV Міжнародних виставок-конкурсів Ukrainian Art Week /Українського Тижня Мистецтв 2017 р.

У 2018 року була нагороджена за 3 місце в міжнародному онлайн-конкурсі «Модернизация восприятия» від Порталу незалежних художників painters.com.ua. а в грудні 2020 року її робота «Жінка» отримала Приз глядацьких симпатій від Порталу незалежних художників.

«Творчість — це не лише спосіб відобразити красу навколишнього світу, а й спосіб комунікації з глядачем, спосіб привернути увагу до соціально значущих проблем, можливість відволіктися від рутинної буденності. А результати творчості — це частина суспільства, яка дозволяє не занудьгувати в робочому темпі життя, це немов «сієста» під час пекельних робочих буднів. Буденність затягує в рутину життя, поспішаючи, ми забуваємо про прекрасне, а в сучасному ритмі жінка є одним із відображень краси, грації, вмінь, розуму, кмітливості, унікальності, неперевершеності та стилю. Жінка багатогранна! І Вам вирішувати, хто зображений на полотні — одна жінка чи різні»,  – говорить про свою творчість Наталія Дядик.