Адвокат Ігор Головань назвав адвоката Андрія Портнова славетним судовим рєшалом

Адвокат Ігор Головань, який захищає інтереси Петра Порошенка, розмістив у своєму блозі на Українській правді коментар щодо рішення Печерського районного суду міста Києва та відкриття провадження за виконавчим листом в інтересах Андрія Портнова.

“Славетному court fixer (судовому рєшалі) Андрію Портнову терміново знадобилася публікація спростування того, що він рєшала не простий, а проросійський, який діяв в інтересах рф.

У березні цього року Київський апеляційний суд у складі колегії суддів Гуля, Крижанівської та Шебуєвої, проігнорувавши висновки Верховного Суду і факт накладення США, нашим ключовим союзником у боротьбі з агресором, на Портнова санкцій, повністю Портнова задовольнив і повелів вважати його ні разу не проросійським.

Розглядати касацію цього разу у Верховного Суду руки не доходять. Касаційне провадження відкрито 05.06.2023 і до цього часу не завершене.

Більше того, судді Верховного Суду двічі заявляли самовідвід.

А 04 жовтня відкрито виконавче провадження. за виконавчим листом, виданим Печерським судом. Портнов хоче, щоб Петро Порошенко та Політична партія “Європейська Солідарність” спростували той факт, що Андрій Портнов – проросійський і допомагає агресору”, – йдеться у коментарі.