Адвокат Клим Братківський заявив, що музей Голодомору може очолювати лише той, хто знає, що таке голод, а не пані Леся Гасиджак

“Можете називати це бодішеймінгом, фетшеймінгом та лукізмом, але я вважаю, що Музей Голодомору-геноциду має очолити військовий, який пройшов російський полон і знає реально, що таке голод, тому він може зрозуміти всю суть музею про Голодомор, а не пані Леся Гасиджак”.

Таку публікацію у Facebook зробив адвокат Клим Братківський та додав фото керівниці музею, однак після реакції читачів, видалив цей пост.

Скриншот з Facebook cторінки Клима Братківського

Жінка прокоментувала цькування адвоката в ефірі Радіо Свобода: «Я спокійно до цього хейту поставилася. Це дуже смішна історія й сумна, з іншого боку. Я принципово буду подавати до суду, бо розумію, що такі історії трапляються щодня. Хейту піддається дуже багато жінок в Україні. І не лише через зовнішність. А просто через те, що вони є жінками на керівних посадах. Я вважаю, що це має бути повчальний кейс. Щоб він ніколи більше не повторився».

Леся Гасиджак обіймає посаду Гендиректорки з 20 липня 2022 року. Вона замінила Олесю Стасюк, яку звинуватили у плагіаті та некомпетентності. Гасиджак є кандидаткою історичних наук, етнологинею, музеологинею.

Відповідно до даних Єдиного реєстру адвокатів України Клим Братківський має право на здійснення адвокатської діяльності з 2009 року.