Адвокат Попович: Чому створюється антикорупційний спецсуд із фантастичними зарплатами і привілеями, а суддя в районному суді таких привілеїв не має?

Про це Ростислав Попович, адвокат заявив Українським новинам, коментуючи заяви голови виконкому Національної ради реформ Міхеїла Саакашвілі про підготовку в Україні чергової кардинальної судової реформи.

“Поки це тільки слова. Але я б запропонував не займатися розповідями і постійно розбурхувати суспільство, а подивитися, в якому стані знаходиться на сьогоднішній день судова система, яку вже котрий рік намагаються просто за фактом добити. Чому не поїдуть в будь-який районний суд і не подивляться, як в суді працюють 2-3 судді, які фізично не встигають розглянути весь вал справ? Чому ніхто не звертає увагу на забезпечення судів? Чому створюється антикорупційний спецсуд із фантастичними зарплатами і привілеями, а суддя в районному суді таких привілеїв не має? Може, тут потрібно задуматися, а не намагатися всіх поміняти і звільнити”, – запитує юрист.