Адвокат Руді Джуліані оголосив про банкрутство після того, як суд оштрафував його на 148 млн доларів

Адвокат, який захищав інтереси колишнього президента США Дональда Трампа, мер Нью-Йорка у 1994–2001 роках, Руді Джуліані подав заяву про банкрутство.

Про це повідомляє агентство Associated Press.

Джуліані оголосив себе банкрутом після того, як програв суд за позовом про наклеп проти двох колишніх працівниць виборчого штабу у Джорджії на виборах президента США 2020 року.

“Упродовж чотирьох днів цивільного процесу вісім членів журі вислухали жахливі свідчення виборчих працівниць Рубі Фрімен і Шей Мосс, які розповіли, як їхні життя перевернулися з ніг на голову, коли вони стикнулися з потоком расистських і насильницьких погроз після заяв Джуліані”, – ідеться в заяві суду, яку цитує The Hill.

Потерпілі мати й донька попросили компенсацію у сумі $47 млн. Журі зобов’язало Джуліані виплатити виборчим працівницям $148,7 млн.

Під час суду захист Джуліані стверджував, що він не зможе виплатити цю суму. Адвокат заявляв на засіданні, що рішення стане “еквівалентом смертної кари”.

Загальний борг, який указав Джуліані у заяві про банкрутство, сягає $153 млн. Однак, підкреслює AP, банкрутство не звільнить його від сплати судового штрафу, оскільки закон прямо забороняє списувати борги, які стали наслідком “зловмисних дій” щодо третіх осіб.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.