Суд зобов’язав адвоката Руді Джуліані заплатити 148 млн доларів двом виборчим працівникам Джорджії

Суд присяжних зобов’язав Руді Джуліані, адвоката, який захищав інтереси колишнього президента США Дональда Трампа заплатити 148 мільйонів доларів двом колишнім виборчим працівникам Джорджії за безпідставні заяви про фальсифікацію під час президентських виборів 2020 року. 

Про це повідомляє The Hill

Під час чотириденного цивільного процесу вісім жителів Вашингтона, округ Колумбія, почули жахливі свідчення робітників Рубі Фріман і Шей Мосс, які сказали, що їхні життя перевернулися з ніг на голову, оскільки вони зіткнулися з потоком расистських і жорстоких погроз після звинувачень.

Джуліані було визнано відповідальним у цій справі кілька місяців тому, і журі зібралося лише для того, щоб вирішити, скільки колишній федеральний прокурор повинен виплатити як компенсацію. Перед початком обговорень дует матері та доньки попросив понад 47 мільйонів доларів.

«Усі, хто поширював брехню про пані Мосс і пані Фрімен, повинні бути притягнуті до відповідальності», — сказав Майкл Готліб, адвокат двох жінок, у завершальному слові.

Журі радилося понад 10 годин, перш ніж зобов’язати Джуліані виплатити виборчим працівникам загальну суму 148,7 мільйона доларів.

Мосс отримає майже 17 мільйонів доларів за наклеп на Джуліані та 20 мільйонів доларів за заподіяння ним емоційного стресу. Фрімен отримає майже 16,2 мільйона доларів за наклеп і 20 мільйонів доларів за емоційні страждання. Мати та донька отримали додаткові 75 мільйонів доларів у вигляді штрафу.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.