Адвокат, визнана найкрасивішою жінкою Сполучених штатів Америки, наклала на себе руки

У США 30-річна адвокат у цивільних справах, яка стала два роки тому переможницею найпрестижнішого національного конкурсу краси, наклала на себе руки.

Про це пише Legal Report.

Як повідомили американські ЗМІ, колишня «міс США» Челсі Кріст минулої неділі вистрибнула з висотної будівлі на Манхеттені. Управління головного судмедексперта Нью-Йорка підтвердило CNN, що Кріст скоїла самогубство. У департаменті поліції міста обмежилися коментарем, що зараз вивчають обставини смерті адвоката.

Кріст отримала юридичний диплом та ступінь МВА в університеті Вейк Форест. Вона займалася легкою атлетикою, брала участь у змаганнях з семиборства, була рекордсменкою Північної Кароліни в потрійному стрибку. Після закінчення ВУЗу влаштувалась на роботу судовим юристом у фірму Poyner Spruill. Отримала ліцензію адвоката та спеціалізувалася на цивільному процесі. Крім того, надавала безкоштовну правову допомогу (pro bono) ув’язненим.

У 2019 році Кріст у віці 28 років несподівано стала переможницею конкурсу «Міс США». Також Кріст вела фешн-блог White Collar Glam, де розбирала питання, пов’язані з діловим дрес-кодом для жінок. Так, у ході конкурсу краси вона згадувала, як суддя під час навчального судового процесу зробила їй зауваження, вказавши, що до суду треба приходити у спідниці, а не у штанах, бо «судді віддають перевагу спідницям».

2021 року Кріст написала есе про проблему старіння в суспільстві, де про людей судять за зовнішністю. Вона розповіла про те, що під час конкурсу краси зіштовхнулася з хвилею критики у соцмережах щодо віку, зовнішності та поглядів. «Я не можу сказати вам, скільки разів я видаляла коментарі на своїх сторінках у соціальних мережах, у яких були блювотні смайлики та образи», – написала адвокат.

Також Кріст в есе згадала, що якось опинилася в лікарні через роботу: «Навіщо гнатися за ще одним значком, медаллю чи пунктом у моєму резюме, якщо це робиться з марнославства, а не з пристрасті? Навіщо так старанно працювати, щоб досягати мрії, цьому мене навчило бажати суспільство? Занадто часто я помічала, що досягнення вражає лише тих, хто хотів цього особисто собі».

Есе завершувалося фразою про те, що незабаром Кріст виповниться 30 років і вона знаходиться «у пошуках радості та мети – і це схоже на власну перемогу».