Адвокат з Массачусетс, яка принесла протиопіоїдний препарат ув’язненому, отримала 6 місяців ув’язнення

Адвокат з Массачусетс у США, визнана винною у контрабанді більше 60 пачок лікарського засобу Suboxone до в’язниці Плімута, тепер сама опиниться по інший бік ґрат.

Про це повідомляє MassLive.

У п’ятницю колегія Вищого суду округу Плімут вирішила, що 45-річна Елана Гордон з Бріджвотера принесла речовину, яка використовується для лікування опіатної залежності, до виправної колонії округу Плімут.

Детективи поліції штату Массачусетс і слідчі округу Плімут встановили в ході багатомісячного розслідування, що у 2018 році Гордон змовилась з сім’єю ув’язненої, щоб пронести лікарський засіб до в’язниці повз охорону, повідомили в офісі окружного прокурора Плімута.

За допомогою аудіо- та відеоспостереження слідчі встановили, що в травні 2018 року Гордон скористалася гарантіями адвокатської таємниці, щоб увійти до виправної колонії округу Плімут. За словами прокурорів, вона зустрілася з ув’язненою, яка не була її клієнтом, і передала їй два конверти, що містили 61 блістер препарату Suboxone.

Після цього ув’язнена повернулась до камери з конвертами, де їх вилучили слідчі, повідомив окружний прокурор після арешту Гордон в 2019 році.

Слідство встановило, що Гордон була прийнята до адвокатури Массачусетс в червні 2012 року. Ті самі дані показують, що її ліцензію на практику було призупинено.

Влада вважає, що Міноска Белло з Росліндейла, у якої була родичка у виправних колоніях округу Плімут, планувала з Гордоном доставку наркотиків до в’язниці. Белло також пред’явлено звинувачення у цій справі.

Суд присяжних визнав Гордон винною за звинуваченням у розповсюдженні речовини класу В і доставці наркотиків до в’язниці, повідомили в окружній прокуратурі.

Її засудили до 6 місяців позбавлення волі.