Адвокат з Огайо відсторонений від здійснення адвокатської діяльності за сексуальні стосунки з клієнтами

Адвокат, який розлучився з однією клієнткою, з якою він мав секс, а потім почав сексуальні стосунки з іншою клієнткою, був позбавлений на рік можливості брати участь у судових засіданнях за рішенням Верховного суду Огайо (США).

Про це пише WOWKTV 13 NEWS.

Верховний суд одноголосно постановив відсторонити від адвокатської діяльності Шона Портера лише на рік за умови, що він візьме участь в оцінюванні психічного здоров’я за програмою допомоги юристам Огайо протягом 60 днів з дня винесення рішення.

Портер стверджував у Суді, що запропонована санкція є занадто суворою, оскільки обидві клієнтки ініціювали стосунки і що обидві були за згодою.

«Незалежно від того, чи ініціює клієнт або погоджується на сексуальні контакти з адвокатом, обов’язок адвоката – забезпечити, щоб стосунки між адвокатом і клієнтом залишалися на професійному рівні», – йдеться у висновку Суду.

Правила штату Огайо, що регулюють професійну поведінку адвокатів, забороняють адвокату вимагати або вступати в сексуальні відносини з клієнтом, якщо до відносин між адвокатом і клієнтом не існували сексуальні стосунки за згодою.

За даними суду, Портер представляв обох жінок у шлюборозлучному процесі.