Адвокат зі Стамбулу стала вже сьомою жертвою феміциду у 2022 році

Під час чергового ганебного інциденту жінка стала жертвою феміциду в турецькому мегаполісі Стамбулі, увійшовши до довгого списку імен жінок, які загинули від рук чоловіків.

Про це пише Hurriyet Daily News.

Діляра Їлдиз, 29-річна адвокат, зареєстрована в Стамбульській асоціації адвокатів, була застрелена Октаєм Донмезом, який, як повідомляється, був її колишнім нареченим, у ресторані в районі Тузла.

Згідно з повідомленнями, Донмез увірвався до будинку Їлдиз і залишався там протягом 10 днів, коли вона була за межами міста. Він також приставив пістолет до голови адвоката і намагався змусити її підписати акт про конфіскацію майна.

Стало відомо, що, намагаючись врятуватися, Їлдиз повідомила поліцію про своє місцеперебування і переконала Донмез зустрітися з нею в ресторані поблизу поліцейського відділку, причому Донмез не знав про це.

Побачивши, що поліцейські групи увійшли до ресторану, Донмез підвівся і зробив п’ять пострілів у молоду жінку, вбив її на очах у десятків свідків.

Співробітники поліції затримали Донмеза на місці події.

Крім того, з’ясувалося, що Їлдиз вже багато разів подавала кримінальні скарги на Донмеза і що він навіть мав судовий припис не наближатись до неї.

Пости в соціальних мережах, які з’явилися після вбивства, також показали, що Їлдиз неодноразово отримувала погрози вбивства від колишнього нареченого.

Борючись із насильством щодо жінок як адвокат і активіст, Їлдиз стала вже сьомою жертвою феміциду у 2022 році.