Адвоката Аллу Басалаєву призначено Головою Державної аудиторської служби України

Кабінет міністрів України призначив Басалаєву Аллу Валентинівну головою Державної аудиторської служби України.

Про це стало відомо з привітання Національної асоціації адвокатів України.

“Щиро вітаємо нашу колегу, Голову Комітету з виборчого права НААУ Аллу Басалаєву з призначенням на посаду Голови Державної аудиторської служби України. 

Багаторічний досвід роботи в ЦВК, суддею Дарницького районного суду міста Києва та цивільної палати Дарницького районного суду дозволи на високому професійному рівні побудувати роботу очолюваного нею Комітету. За досить короткий час Аллі Басалаєвій вдалося активізувати роботу та згуртувати навколо себе багатьох фахівців сфери виборчого права для забезпечення гарантій захисту прав та інтересів громадян й організацій, удосконалення правозастосування та формування позицій адвокатської спільноти щодо актуальних проблем виборчого законодавства.

Переконані, що на новій посаді Голови Державної аудиторської служби України розкриються нові грані організаторського таланту нашої колеги і вона виконає поставлені перед нею вкрай важливі завдання із забезпечення реалізації державної політики у сфері державного фінансового контролю.  

Від імені всієї адвокатської спільноти щиро бажаємо Аллі Басалаєвій міцного здоров’я, мирного неба, реалізації всіх професійних задумів і планів. Нехай нова відповідальна посада приносить задоволення і бажання досягати нових результатів”, – йдеться у повідомленні.

Довідково:

З 2002 по 2005 рік працювала податковим інспектором відділу правового забезпечення Державної податкової інспекції у Печерському районі міста Києва.

З 2005 по 2012 рік була головний консультантом, завідуючою відділом представництва інтересів Комісії в судах юридичного управління Центральної виборчої комісії України.

З 2012 по 2018 рік суддя Дарницького районного суду міста Києва.

20 вересня 2018 року призначена на посаду члена Центральної виборчої комісії України. 5 жовтня 2018 року офіційно склала присягу члена ЦВК.

У 2020 році отримала право на зайняття адвокатською діяльністю.