Адвоката Грушовця, який захищає українця Саакашвілі, не впустили на територію Грузії

Адвокат голови виконкому Національної ради реформ України, колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі Євген Грушовець заявляє про підготовку звернень до міжнародних організацій та до суду у зв’язку з безпідставним недопуском його на територію Грузії та про намір знову прилетіти до Грузії для зустрічі зі своїм клієнтом.

Про це він заявив під час прес-конференції в Інтерфакс-Україна.

“Ми маємо реальні побоювання щодо життя та здоров’я Саакашвілі, грубого порушення його права на захист, в тому числі щодо безпеки його адвокатів, які все-таки з України будуть надавати йому правову допомогу”, – розповів адвокат.

Він розповів, що в аеропорту Грузії його зупинили на паспортному контролі під приводом нібито запитань до ПЛР-тесту. “Згодом інший працівник прикордонної служби сказав, що я маю покинути територію Грузії, що я не маю права там перебувати. Для мене це було несподіваним… Сказали, що про все мене повідомлять пізніше”, – зазначив адвокат.

Він повідомив, що після кількох годин перебування в аеропорту Тбілісі його “фактично змусили” сісти в літак і вилетіти назад до Києва, не пояснивши причини відмови у в’їзді на територію країни.