Адвоката Сенюту обрано до складу Професійно-етичної комісії Поважної Ради Ордена Святого Пантелеймона

Голову Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ Ірину Сенюту обрали до складу Професійно-етичної комісії Поважної Ради Ордена Святого Пантелеймона, повідомляє прес-служба НААУ.

Громадська відзнака за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові перспективи. До складу Професійно-етичної комісії входять найкращі представники  медичної професії, зокрема  видатні фахівці медичної спільноти із бездоганною репутацією та авторитетні представники духовенства.

Основними засадами діяльності ПЕК є: розгляд скарг на предмет порушення проведення конкурсного відбору, зокрема нарікань на роботу Регіональних рад та Національно-експертної комісії.