До складу української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС обрано адвоката Олександра Вознюка

До складу Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС обрано голову Комітету НААУ з питань захисту прав осіб з інвалідністю, голову Правозахисної спілки інвалідів Олександра Вознюка.

Рішення ухвалене за підсумками голосування під час нещодавньої Асамблеї УС ПГС, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

«Я щиро вдячний кожному з вас, хто віддав свій голос за мене та за команду Правозахисної спілки інвалідів. Планка поставлена високо, але разом ми зможемо досягнути ще більших висот», – зазначив О.Вознюк.

Платформа громадянського суспільства Україна – ЄС створена відповідно до ст.ст. 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Вона є органом, який складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету – з іншої.

Платформа є одним із чотирьох органів Асоціації поряд із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації. Перші представляють уряд та парламент. ПГС створена з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

ПГС може надавати рекомендації Раді асоціації. Комітет асоціації та Парламентський комітет асоціації повинні здійснювати регулярні контакти з представниками Платформи громадянського суспільства з метою отримання їхньої думки щодо досягнення цілей Угоди.

УС ПГС складається з 15 членів – представників різних секторів громадянського суспільства – громадських об’єднань, профспілок та організацій роботодавців.

Згідно з Регламентом, УС ПГС сприяє ефективній участі громадянського суспільства України у процесі реалізації та моніторингу виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.