Адвоката Сенюту обрано національним експертом проєкту ОБСЄ щодо розроблення законопроєкту про біобезпеку та біозахист

Згідно з результатами конкурсу Ірину Сенюту, Голову Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, обрано юридичним радником-експертом у проекті ОБСЄ «Гармонізація існуючих українських нормативних актів щодо біологічної безпеки та біологічного захисту з міжнародними стандартами».

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

У межах нього відповідно до Стратегії забезпечення біологічної безпеки та біологічного захисту за принципом «єдиного здоров’я» на період до 2025 року (розпорядження КМУ від 27.11.2019 №1416-р.) фахівці працюватимуть над розробленням базових положень надзвичайно важливого і водночас складного Закону України «Про біологічну безпеку та біологічний захист».

Охорона життя та здоров’я людей і тварин, запобігання поширенню небезпечних інфекційних хвороб, своєчасна протидія інфекційним хворобам, особливо в умовах пандемічного сьогодення, – усі ці чинники роблять тему актуальною.

Тому майбутній законопроект покликаний стати належним нормативним обрамленням сфери біологічної безпеки і біологічного захисту в Україні.