Адвокатам у зоні катастрофи через підрив Каховської ГЕС Національна асоціація адвокатів України надасть допомогу

Адвокати Херсонської області, які постраждали від наслідків техногенної катастрофи, спричиненої руйнуванням дамби Каховської ГЕС, отримають допомогу від Національної асоціації адвокатів України.

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова терміново скликала оперативну нараду та засідання Опікунської ради для вирішення питання надання допомоги адвокатам Херсонської області. 

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

В ході заходів заслухано інформацію голови Ради адвокатів Херсонської області Інни Мокіної та голови Ради адвокатів Миколаївської області В’ячеслава Антипченка про придбання необхідних плавзасобів та можливі шляхи евакуації адвокатів та їх сімей.

Нагадаємо, за наявною інформацією, о 2:50 ночі 6 червня російські війська підірвали греблю Каховської ГЕС – станції, що забезпечує південь України електроенергією і прісною водою. В результаті цього сталося підняття рівня води та затоплення населених пунктів поблизу річки Дніпро. У зоні техногенної катастрофи опинились 80 селищ і міст, включаючи Херсон. Затоплені домівки наразі непридатні для проживання.

«Сьогодні владою вживаються заходи для евакуації та розселення людей, які постраждали на Херсонщині. Ми, зі свого боку, також маємо оперативно допомогти колегам та їхнім сім’ям, які потрапили у скрутне становище та потребують додаткової підтримки», – зауважила Л.Ізовітова.

За підсумками засідання, зокрема, заплановано закупити та доставити в постраждалий район плавзасоби та речі першої необхідності.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок техногенної катастрофи, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.