Адвокату почали заламувати руки, а прокурор Фомін – почав затискати голову адвоката між решіткою

Працівники прокуратури та поліції завдали тілесних ушкоджень адвокату Київської області Миколі Осипчуку в залі судового засідання Бердянського міськрайонного суду Запорізької області, паралельно вимагаючи від його підзахисного написати явку з повинною

Про це він адвокат розповів Advokat Post.

«Після судового засідання зайшов прокурор Геннадій Фомін і слідчий Шнайдер і конвой був замінений на працівників оперативної групи… Тим часом мій підзахисний знаходився за металевою решіткою. В моїй присутності прокурор і слідчий почали вимагати від мого підзахисного явки з повинною, тому що до сьогодні не знайдений труп. Я сказав підзахисному не відповідати на протиправні дії прокурора і слідчого», – розповів адвокат.

Коли Микола Осипчук попросив їх покинути залу засідання, щоб поспілкуватися з підзахисним, вони відмовилося це зробити, йому почали заламувати руки, а прокурор Фомін – почав затискати голову адвоката між решіткою, тим часом потерпіла вимагала від його підзахисного повідомити, де знаходиться труп і написати явку з повинною.

«Слідчий в момент того, як прокурор тримав мене за руки та не відпускав від гратів, наполягав, що буцімто він повідомив мене про процесуальні слідчі дії та вони повинні зараз відбутися за заявою мого підзахисного. Я не захотів брати участь у цьому фарсі та спробував вийти, але двері були заблоковані тими особами, які до цього постійно ходили на всі судові засідання… Це була так звана група підтримки потерпілої. Вони постійно приходили на судові засідання, такі кремезні та сутулі.», – розповідає адвокат.

Коли він все ж спробував вийти з приміщення – прокурор збив його з ніг, через що адвокат вдарився головою об двері. Після цього він забіг до кабінету судді, який знаходився поруч з залом судового засідання та наполягав, щоб до нього зайшов голова суду, але він був відсутній.

Нагадаємо, Геннадій Фомін є прокурором Бердянської прокуратури у справі вбивства “Сармата”.