Адвокати Гантера Байдена подають позов до суду на телеканал Fox News за наклеп і викрадення його фотосвітлин

Адвокати сина президента США Джо Байдена — Гантера — планують подати до суду на телеканал Fox News.

Про це повідомляє NBC News.

Fox News Channel і Fox News Digital сповіщаються про судові претензії, пов’язані з передбачуваною “змовою та подальшими діями щодо наклепу на Гантера Байдена та зображення його в неправдивому світлі, неліцензійної комерційної експлуатації його зображення, а також незаконною публікацією викрадених інтимних зображень”.

Новий позов адвокати вирішили подавати після того, як стало відомо, що звинувачення у хабарництві Гантера Байдена, про які йшлося в ефірі Fox News, походять від інформатора ФБР Олександра Смирнова, якому спеціальний прокурор Девід Вайс висунув звинувачення у дезінформації.

“Упродовж останніх п’яти років Fox News безжально атакував Гантера Байдена і робив з нього карикатуру, щоб підвищити рейтинги та отримати фінансову вигоду. Нещодавнє звинувачення проти інформатора ФБР Смирнова викрило змову з дезінформації, яка розпалювалася компанією Fox, підтримувалася її оплачуваними агентами та монетизувалася компанією Fox. Ми плануємо притягнути їх до відповідальності”, — йдеться у заяві адвоката Гантера Байдена.

Cтверджується, що телеканал Fox News знав, що звинувачення у хабарництві Гантера Байдена на той час були неперевіреними, але продовжував повідомляти, що джерело “заслуговує довіри”.

У листі також стверджується, що трансляція Fox “інтимних зображень” Гантера Байдена, які, як стверджують його адвокати, були “викрадені”, порушує громадянські права, а також закон про авторське право.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.