Адвокати проведуть експертну дискусію на тему “Стратегія імплементації Конвенції Ов’єдо в законодавство України”

Комітет медичного та фармацевтичного права та біоетики НААУ та Вища школа адвокатури НААУ спільно з Науково-дослідним інститутом приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України проводитимуть експертну дискусію на тему «Стратегія імплементації Конвенції Ов’єдо в законодавство України», приурочену до Дня прав людини (10 грудня).

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Дата і час проведення: 9 грудня, 15:00. Формат заходу: онлайн (Zoom, Facebook НААУ, YouTube ВША).

Мета заходу: визначити роль і значення Конвенції Ов’єдо для національної правової системи, презентувати авторську стратегію імплементації її у нормативно-правову базу України, а також обговорити ключові інститути, які є предметом регламенту Конвенції Ов’єдо, крізь призму доктрини, судової практики та вітчизняного законодавства.

Робота заходу відбуватиметься у трьох панелях:

  • 1. Гідність, приватність, інформованість, особиста недоторканність як основоположні цінності Конвенції Ов’єдо.
  • 2. Правовий режим анатомічних матеріалів людини у сфері трансплантації
  • 3. Правова охорона ембріона та наукові дослідження.

До участі в заході запрошуються представники медичної і правової доктрини та практики, сферою професійного інтересу яких є медичне право, фармацевтичне право, біоетика, правове забезпечення системи охорони здоров’я, органів влади, громадських об’єднань, студентство, засоби масової інформації.

Для участі у дискусії необхідно зареєструватися за посиланням. Реєстрація відкрита до 18.00 год. 07 грудня 2022 року. Усім учасникам буде надіслано індивідуальне запрошення і детальну програму заходу.

Для учасників, які не встигнуть зареєструватися, є можливість перегляду дискусії у трансляції на сторінці НААУ у Facebook та YouTube ВША).

Для додаткової інформації звертатися: голова оргкомітету Сенюта Ірина (0676707033); контактна особа Терешко Христина (0677313035).