Адвокати проведуть вебінар на тему “Особливості ведення таблиці даних платника податку”

22 лютого о 16:00 у НААУ за ініціативою Комітету з питань митного та податкового права відбудеться вебінар з метою підвищення рівня обізнаності адвокатів з питань, пов’язаних з прийняттям контролюючими органами таблиці даних платників податку.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Таблиця даних платника податку – це додаткова інформація, яку подає платник ПДВ щодо кодів видів економічної діяльності платника податку, кодів товарів та/або кодів послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України.

Таблиця подається платником податку до контролюючого органу з метою убезпечити себе від блокування податкової накладної чи розблокувати таку, якщо її реєстрація уже призупинена.

Порядок та умови подання і прийняття таблиці регулюються постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 11 грудня 2019 року № 1165. Втім цей порядок не повною мірою інформує платника податку щодо усіх тонкощів її підготовки.

Під час заходу член Комітету Ірина Нараєвська розповість про випадки, коли необхідна таблиця даних платника податку, процедуру подання таблиць та особливості їх прийняття контролюючим органом. 

Місце проведення: Zoom з онлайн трансляцією на сторінку НААУ у Facebook.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://surl.li/bitvh