Адвокати візьмуть участь у засіданні ТСК ВР щодо змін до порядку перевірок бізнесу через порушення прав споживачів

15 листопада о 13:00 в КВЦ “Парковий” відбудеться обговорення концепції законопроекту “Щодо змін у регулюванні процедури проведення перевірок щодо порушення прав споживачів та притягнення до відповідальності винних суб’єктів господарювання”.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Поштовхом до підготовки законодавчих змін став сумнозвісний кейс “Нової Пошти” з величезним штрафом у розмірі 326 млн грн. Обговорення ініціювала голова ТСК Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко.  У заході візьмуть участь народні депутати-члени ТСК, Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

До дискусії запрошені також Голова державної регуляторної служби України Олексій Кучер, представники бізнес-асоціацій ЕBA, ACC, ICC, CEO Club, ФРУ, ТПП, Ради підприємців КМУ, СУП, науковці з Інституту права КНУ ім. Т.Г. Шевченка, представники адвокатури. НААУ під час заходу представлятиме Комітет з питань захисту бізнесу та інвесторів.

У зв’язку із чинними обмеженнями “червоної зони”  організатори запрошують долучитися до онлайн обговорення на платформі  Zoom з можливістю безпосередньої участі, коментування та подачі власних пропозицій до законопроекту.

Долучитись до обговорення можна за посиланням