Адвокати з честю виконують місію не тільки у захисті прав громадян, а й з оборони країни: Денис Маслов

До Дня адвокатури України Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова вручила почесні нагороди Національної асоціації адвокатів України Народним депутатам, які активно відстоювали інтереси інституту адвокатури у парламенті.

Нагрудний знак НААУ «Видатний адвокат України» отримав Народний депутат, Голова Комітету ВРУ з питань правової політики Денис Маслов.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Лідія Ізовітова підкреслила – те, що саме адвокат очолює важливий у впровадженні законодавчих змін у сфері правової політики Комітет парламенту, свідчить про повагу та авторитет адвокатури у Верховній Раді та суспільстві загалом.

«Я натомість хотів би подякувати вам за те, що окрім своєї важливої місії щодо захисту прав осіб сьогодні представники адвокатури долучені до іншої не менш важливої місії з оборони нашої країни. Звичайно, багато представників цієї професії як частина активного громадянського суспільства цілого українського народу з перших днів війни ще з 2014 року були долучені до захисту країни, взявши в руки зброю. Це посилилось з повномасштабною збройною агресією. І дійсно величезний вклад зробили адвокати і продовжують робити і в захисті країни, і в долученні до волонтерської діяльності. Це надзвичайно важлива місія сьогодні, яку з честю і гідністю виконують представники адвокатури», – наголосив Денис Маслов.

Нагадаємо, згідно із Положенням про заохочувальні відзнаки НААУ, нагрудним знаком «Видатний адвокат» нагороджуються адвокати України за значні здобутки в професії, вагомий внесок в розвиток адвокатського самоврядування та професії адвоката в цілому, за активну участь у суспільному житті, становлення правової держави та реальне втілення принципу верховенства права.