Адвокати збирають круглий стіл щодо захисту прав та інтересів інвесторів у процесі будівництва

6 грудня об 11:00 у НААУ за ініціативи Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації у співпраці з Комітетом з будівельного права відбудеться круглий стіл на тему «Захист прав та інтересів інвесторів у процесі будівництва».

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

“Сьогодні механізми фінансування житлового будівництва є предметом обговорення серед вітчизняних учених і практиків. Однак актуальним залишається питання вибору найменш ризикового механізму залучення інвестицій для фінансування будівництва з огляду на сучасні особливості його прояву”, – зазначив Голова Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації Олександр Задорожний.

У межах заходу планується обговорити:

  • правові підстави перевірки на добросовісність забудовника;
  • встановлення договірних відносин із забудовником: ризикові умови договору. Участь корпоративного інвестиційного фонду в інвестуванні будівництва;
  • правові особливості введення в експлуатацію новобудови;
  • можливі способи вирішення конфліктних ситуацій з недобудованими будинками.

Спікери:

Члени Ради Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє в складі НААУ: Шурубура Євген, Юсубов Едуард, Карнаков Олексій.

Члени Ради Комітету з будівельного права НААУ: Батюсь Тетяна, Курчин Олег, Баца Катерина, Яремова Інна, Колот Роман, Андрєєв Ігор, Надія Гніздовська, Павло Повляєв, Ірена Файнгольд, Марина Рибкіна.

Модератори:

Задорожний Олександр, Голова Комітету з питань інвестиційної діяльності та приватизації, що діє у складі НААУ, к.ю.н.;

Поваляєв Олег, Голова Комітету з будівельного права НААУ.

Місце проведення: сторінка НААУ у Facebook