Академія фінмоніторингу проведе навчання для адвокатів у вересні цього року

20-23 вересня 2021 року у м. Київ відбудеться курс підвищення кваліфікації з фінансового моніторингу відповідальних працівників суб’єктів господарювання, що надають юридичні послуги (крім осіб, що надають послуги в рамках трудових правовідносин).

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Для того, щоб зареєструватися, потрібно заповнити заявку на навчання в електронній формі за посиланням.

Відповідно до статті 6 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» адвокатські бюро, адвокатські об’єднання та адвокатів, які здійснюють адвокатську діяльність індивідуально, крім осіб, які надають послуги в рамках трудових відносин, віднесено до спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу.

Згідно з п. 23 ч. 2 ст. 8 Закону особі, вперше призначеній на посаду відповідального працівника у адвокатському бюро чи адвокатському об’єднанні (а також особі, яка здійснює адвокатську діяльність індивідуально), потрібно протягом трьох місяців з дня призначення (початку здійснення діяльності у сфері фінансового моніторингу) пройти навчання у порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2020 року № 777 «Про затвердження Порядку організації та координації роботи з перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу».

До відома: Академія фінмоніторингу створена Кабінетом міністрів на базі Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України. Основними завданнями Академії є надання освітніх послуг з питань фінансового моніторингу в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також у сфері запобігання та протидії корупції.