Андрій Смірнов повідомив, що давно знає Портнова, але “не підтримує ніяких стосунків”, бо вони є “носіями абсолютно різних цінностей”

Заступник керівника Офісу президента Андрій Смирнов у коментарі «Схемам» розповів, що давно знайомий з юристом Андрієм Портновим, який як заступник керівника АП в часи президентства Януковича відповідав за судову систему, але востаннє спілкувався з ним у 2019-му році.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

І ця розмова, за словами Смирнова, не була пов’язана із його призначенням та роботою в Офісі президента. Тепер, каже Смирнов, з Портновим він «не підтримує ніяких стосунків», бо вони є «носіями абсолютно різних цінностей».

«Я працював адвокатом, хочу нагадати, багато років. Дійсно, я знайомий з Андрієм Портновим. Останній раз я його бачив, і ми спілкувались у 2019 році. Після того не підтримую з ним жодних стосунків, жодного спілкування з ним. Не цікавлюсь його життям, де він знаходиться, що з ним. Причиною тому є той факт, що ми є носіями абсолютно різних цінностей в житті. Наше спілкування було виключно в контексті юридичного супроводження, юридичного консультування, обміну думками в контексті конкретних справ. І все», – розповів журналістам Андрій Смирнов.

На уточнення, чому Смирнов раніше радився з юридичних питань саме з Портновим, заступник керівника ОП зазначив: «Так склалося життя. Я думаю, що таке саме питання у вас могло постати і до інших моїх колишніх знайомих. Не всі з них є неодіозними. І ви б могли запитати, чому саме з тим, чи іншим, або тією чи іншою людиною ви радилися. Так склалися обставини. Ми з ним перетиналися по конкретним справам і ділилися думками з опрацювання стратегій захисту. Все».

Востаннє, за словами Смирнова, вони спілкувались у 2019-му році.

«Я вже не пригадую ці обставини. Здається, це телефонна розмова була. Але це був 2019 рік… Він ніяк не впливав і не міг впливати на моє призначення. Давайте на цьому питанні поставимо крапку. Андрій Портнов жодним чином не впливав, не міг вплинути на моє появлення в Офісі президента, на процедуру мого призначення. Він жодним чином не надавав мені жодних порад чи консультацій відносно моєї роботи тут. Я самодостатня людина, я вмію сам сформулювати своє бачення, візію щодо своєї роботи», – підкреслив Смирнов.