АП ВАКС відмовилася розглядати скаргу захисника судді Кропивницького апеляційного суду Гончара на угоду про визнання винуватості

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовилася розглядати скаргу захисника обвинуваченого судді Кропивницького апеляційного суду Володимира Гончара на угоду про визнання винуватості, укладену з раніше підозрюваним пособником В’ячеславом Даньшиним.

Таке рішення ухвалив суд 17 травня 2024 року.

«Апеляційну скаргу адвоката, який діє в інтересах обвинуваченого, на вирок Вищого антикорупційного суду від 07.03.2024 повернути особі, яка її подала. Копію ухвали про повернення апеляційної скарги невідкладно надіслати особі, яка її подала, разом із апеляційною скаргою та усіма доданими до неї матеріалами», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд затвердив угоду з Даньшиним і призначив йому умовне покарання. Захисник судді Гончара подав апеляцію на це рішення. Однак, суд відмовився відкривати провадження за скаргою, оскільки права Гончара не порушені і оцінку його дій в цій угоді не надано.

За версією обвинувачення, суддя через посередника висловив прохання надати йому неправомірну вигоду у розмірі 10 500 доларів за зміну вироку суду першої інстанції та призначення умовного покарання стосовно особи, яка спричинила ДТП зі смертю особи. З метою приховання своєї причетності до вчинення злочину, суддя доручив посереднику як отримання неправомірної вигоди, так і її зберігання.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.