АП ВАКС збільшила заставу адвокату з Тернополя Ростиславу Лукашову до майже 3 млн грн

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду збільшила заставу адвокату з Тернополя Ростиславу Лукашову, якого підозрюють у вимаганні 300 тис. доларів неправомірної вигоди.

За версією слідства, він разом з депутатом Тернопільської районної ради Володимиром Тимчієм вимагали від підприємця гроші за неперешкоджання в оформленні права власності на земельні ділянки. АП ВАКС збільшила заставу до 2 952 400 гривень, замість раніше визначених 805 200 грн.

Напередодні апеляційну скаргу в суд подав прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, він клопотав застосувати до адвоката запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

«Апеляційну скаргу прокурора САП – задовольнити частково. Ухвалу слідчого судді ВАКС скасувати. Постановити нову, якою у задоволенні клопотання старшого детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно – відмовити. Застосувати стосовно підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 1100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що у грошовому виразі становить 2 952 400 гривень», – йдеться у рішенні суду від 6 грудня.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.