Без Тищенка ВРУ буде паралізована: адвокат Сергій Руденко

Київський апеляційний суд залишив без задоволення скаргу адвокатів у справі Тищенка на запобіжний захід. Під час засідання захист наводив аргументи про те, що без Тищенка робота Верховної Ради України буде паралізована.

Про це повідомляє Слідство.Інфо.

3 липня 2024 року народний депутат Микола Тищенко намагався оскаржити у Київському апеляційному суді свій запобіжний захід, який йому обрали 25 червня, його підозрюють у незаконному позбавленні волі колишнього військового у Дніпрі за частиною 2 статті 146 КК України.

У своїй скарзі адвокат Сергій Руденко просив скасувати обраний запобіжний захід обранцю Тищенку у вигляді цілодобового домашнього арешту та просив пом’якшити його до особистого зобов’язання. Одним з аргументів адвоката було те, що Тищенко є народним депутатом України і без нього робота Верховної Ради може паралізуватися.

«Тищенко має, як народний депутат, відвідувати засідання ВРУ, що з даним запобіжним заходом практично неможливо. Це може паралізувати роботу Верховної Ради України і зірвати важливі законопроєкти, у тому числі над якими працює сам Тищенко», – каже адвокат Руденко.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.