Чаус перед зникненням повідомив суд у Києві про наміри повернутися в Україну: звернення

Колишній суддя Микола Чаус, якого нібито викрали в Молдові, напередодні зникнення надсилав листа до свого колишнього місця роботи — Дніпровського суду Києва — та повідомив про наміри повернутися в Україну.

Про це йдеться в матеріалі hromadske «Викрадення, спецоперація чи порятунок? Що відомо про зникнення українського екссудді Чауса в Молдові». 

Відповідний документ із підписом, який Микола Чаус нібито скеровував до суду місяць тому, нам надала дружина екссудді Світлана Чаус.

«Це його остаточна позиція попри всі знущання та погрози з боку Сергія Лисенка (колишнього працівника прокуратури Києва — ред.)», — сказала дружина Чауса.

Саме бажання її чоловіка повернутися в Україну Світлана називає ймовірною причиною викрадення Чауса в Молдові. 

Голова Дніпровського суду Києва Оксана Бірса в коментарі журналістам повідомила, що нещодавно на пошту справді надійшло звернення нібито від екс-судді.

«Нам із невідомої електронної адреси надійшло повідомлення від імені Миколи Олексійовича, яке жодним чином не було посвідчено. Ця особа повідомляла: “Звертаюся до колективу, я маю намір повертатися в Україну”. Але на сьогодні Микола Олексійович звільнений зі штату суду, а тому ми позбавлені можливості посприяти чи щось вчиняти», — розповіла Бірса.