Червінського утримують у підвальному приміщенні, де температура повітря не підвищується до 20 градусів: адвокат Йосипов

У Кропивницькому апеляційному суді 8 травня продовжили розглядати справу колишнього виконувача обов’язків командира частини Сил спецоперацій Романа Червінського.

Про це повідомляє Суспільне.

СБУ звинувачує його у самовільній проваленій операції з вербування російського пілота, що призвело до обстрілу аеродрому “Канатове” в Кіровоградській області та знищені українських літаків. Перед початком засідання, яке запланували на 13:30, адвокат обвинуваченого Андрій Йосипов сказав, що на ньому має бути присутній один з ключових свідків цієї справи.

Андрій Йосипов розповів, що адвокати клопотали про перенесення розгляду судових засідань з Кропивницького у Київ, зокрема у Печерський чи Шевченківський райсуди. Верховний суд їм відмовив, бо Романа Червінського підозрюють у вчиненні злочину на території Кропивницького району.

Крім цього, адвокат розказав про умови тримання підзахисного у кропивницькому слідчому ізоляторі.

“У понеділок, 6 травня, я зустрічався з Романом Червінським у СІЗО. Умови перебування там набагато гірші, ніж у відділі забезпечення досудового розслідування. Попри це він не скаржиться. Його утримують у підвальному приміщенні, де температура повітря не підвищується до +20 градусів. Це приміщення старої виправної колонії. Тому я не виключаю, що, можливо, будемо ставити питання про його переведення звідти. Звичайно, це залежатиме від його особистого бажання та безпекової ситуації”, – зазначив адвокат Йосипов.

Наступне засідання у цій справі має відбутись 24 травня у Кіровоградському районному суді.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.