Члена правління АПУ та партнерку AEQUO позбавлено прав на один рік за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння

01 березня 2022 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Жук М.В., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП, встановив, що 30.11.2021 року о 21 год. 53 хв. в м.Києві, вул. Богатирська, буд.2-г, водій ОСОБА_1 керувала автомобілем марки «Порше», д.н.з. НОМЕР_1 , з ознаками алкогольного сп`яніння: запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння обличчя. У встановленому законом порядку від проходження огляду на стан сп`яніння водій відмовилась, чим порушила вимоги п.2.5 Правил дорожнього руху та вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 130 КпАП України.

Суд постановив визнати винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КпАП України та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 (сімнадцять тисяч) грн. з позбавлення права керування транспортним засобом строком на 1 (один) рік.

12 березня адвокат Коломійчук В`ячеслав Олегович оскаржив цю постанову, однак у порушення ч. 2 ст. 271 КУпАП адвокат до апеляційної скарги не додав засвідчений підписами сторін витяг з договору про надання правової допомоги, який обов`язково додається до ордера.

За таких обставин, апеляційна скарга, яка подана і підписана адвокатом  Коломійчуком В.О. подана особою без підтвердження повноважень на оскарження постанови судді у справі про адміністративне правопорушення.

Суд постановив Апеляційну скаргу адвоката Коломійчука В`ячеслава Олеговича, на постанову Оболонського  районного суду міста Києва від 01 березня 2022 року щодо притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення – повернути особі, яка її подала.

Оскільки строки подання апеляційної скарги порушені, можемо припустити, що постанова Оболонського районного суду міста Києва набрала законної сили.

Скріншот з Єдиного реєстру судових рішень

На сайті Судової влади, зазначається, що стороною спору у цій справі є Бабич Анна Валеріївна.

Скріншот з сайту Судової влади

В матеріалах справи зазначається, що пані Бабич керувала автотранспортним засобом марки “Порше”, який фігурував раніше у розслідуванні Національного антикорупційного бюро України, в якому йшлось про автомобіль Porsche Macan, 2016 року випуску, який належав цивільній дружині Олексія Філатова – Анні Бабич.

Також, член правління “Спілки мертвих юристів” Артем Крикун-Труш, який також є адвокатом, зазначив, що “нам написала людина, яка знає ситуацію детально, підтвердила все. І, ми не публікуємо деталі, які ще більше неетичні оскільки не маємо змоги їх перевірити”.

Скріншот обговорення в чаті “Спілки мертвих юристів”

На сайті AEQUO Law Firm зазначено, що Анна Бабич є виконавчою Партнеркою юридичної фірми. А на сайті Асоціації правників України повідомляється, що вона є членом правління цієї громадської організації.