Чи можуть члени судової колегії ознайомитися із матеріалами у справі санкцій проти телеканалів: ВC звернувся до СБУ за офіційним роз’ясненням

0 вересня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/33/21 за позовом ТОВ «Телерадіокомпанія “Нові комунікації”». Оскаржено Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Під час судового засідання суддя-доповідач поінформувала, що Служба безпеки України надіслала матеріали з грифом «Для службового користування» головуючому судді у справі з позначкою «особисто». Верховний Суд вирішив звернутися до СБУ за офіційним роз’ясненням, чи можуть інші члени судової колегії ознайомитися із цими матеріалами.

Крім цього, у зв’язку з тим, що СБУ як розпорядник інформації не надала представникам позивача дозвіл на ознайомлення з документами з грифом «Для службового користування», Суд зобов’язав представника СБУ надати письмову офіційну відповідь про надання дозволу Суду вирішити питання щодо ознайомлення представників позивача із цими документами.

Для вирішення зазначених питань, а також з метою надання часу представнику Президента України для ознайомлення з документами, що мають гриф «Для службового користування», у судовому засіданні оголошено перерву.

Продовження розгляду справи призначено на 8 листопада 2021 року о 14:00.