Данішевська повідомила, що для Верховного суду тема пропаганди, дезінформації і маніпуляції є болючою

У Верховному Суді відбулася зустріч Голови Верховного Суду Валентини Данішевської з Президентом Громадської організації «Україна-2050», Президентом Світового Конгресу Українців (2008–2018 рр.) Евгеном Чолієм. У зустрічі також взяли участь виконавчий директор ГО «Україна-2050» Мирон Найда, член Ради директорів цієї організації Роман Панчук.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Валентина Данішевська зауважила, що за всіма цими напрямами цілі ГО і ВС збігаються. Дезінформація і маніпулятивні викривлення інформації про діяльність судової системи ведуть до формування стійких негативних стереотипів стосовно судів та суддів.

«Пропаганда, дезінформація і маніпуляція – це інструменти інформаційної війни, які можуть завдати серйозної шкоди українському суспільству. Болючою ця тема є і для Верховного Суду, діяльність якого часто стає предметом різноманітних інформаційних викривлень. Саме тому в сучасних умовах поряд із здійсненням правосуддя як головним завданням Суду стоїть також належна й ефективна комунікаційна політика», – зазначила Голова ВС.