Де межа між цирком і МІНЮСТОМ?

Денис Малюська, міністр юстиції України закликав громадян купляти сертифікати на платні камери СІЗО чиновникам, суддям та політикам.

Міністерство юстиції анонсує нову послугу: “Сьогодні у нас почала діяти нова послуга – сплата за користування платними камерами наперед.

Що це за послуга❓
Будь-яка особа, взята під варту, має право надати адміністрації СІЗО підтвердження оплати «Послуги наперед» та скористатися відповідною платною послугою протягом шести місяців з дня здійснення відповідного платежу. Оплату послуги можна здійснювати знеособлено та не вказуючи конкретний час перебування під вартою.

Таким чином, будь-хто може придбати собі (або іншим) місце у будь-якій з платних камер, які вже відкриті у 19 установах виконання покарань, та скористатися можливістю «відвідати» слідчий ізолятор протягом 6 місяців.

Заяву про надання «Послуги наперед» можна подавати як письмово, так і в електронній формі через автоматизовану систему «Он-лайн будинок юстиції», здійснивши кілька простих кроків:
1️⃣ Перейти за посиланням https://online.minjust.gov.ua/kvsn/
2️⃣ Обрати місце надання послуги (найменування слідчого ізолятора)
3️⃣ Обрати календарний період (доба, тиждень, місяць), за який маєте намір сплатити кошти за користування платною послугою
4️⃣ Сплатити вартість послуги

Після здійснення оплати потрібно просто роздрукувати квитанцію з ідентифікатором платежу (цифровий або QR-код). Все готово!

☝️ Будьте уважні. Якщо протягом 6 місяців ніхто так і не скористається «Послугою наперед», а значить – не потрапив під варту, кошти за невикористані дні будуть зараховані до спеціального фонду державного бюджету СІЗО як благодійна допомога”.

Міністерство юстиції України у Facebook: https://www.facebook.com/minjust.official/

Офіційний сайт Міністерства юстиції: https://minjust.gov.ua/news/ministry/denis-malyuska-u-sizo-pochala-diyati-posluga-napered-za-koristuvannya-platnimi-kamerami