Депутат Бориспільської райради вимагав у приватного нотаріуса 40 тис доларів США за невтручання у його роботу

За процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури міста Києва викрито та повідомлено про підозру депутату Бориспільської районної ради за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення уповноваженою особою (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, депутат райради вимагав у приватного нотаріуса 40 тис доларів США за невтручання у його роботу. Зокрема, під час зустрічей із нотаріусом депутат запевняв, що у разі ненадання йому грошових коштів, він, використовуючи свої зв’язки з особами, уповноваженими на виконання функцій держави, позбавить жінку свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

З метою укриття своєї протиправної діяльності депутат намагався отримати кошти у вигляді криптовалюти через мережу обмінних пунктів.

Наразі депутата затримано у порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Викриття корупційного злочину здійснювалося прокурорами спільно зі слідчими Солом’янського управління поліції ГУ Нацполіції у м. Києві та 1 відділом Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ у м. Києві та Київській області.