ДФС спільно з СБУ у Вінницькій області викрили злочинну схему виведення на понад 20 мільйонів гривень щороку: за ч. 3 ст. 212 КК

За попередніми даними слідства, протягом 2019-2021 років, організатори протиправної схеми, під прикриттям діяльності громадської організації проводили незаконні фінансові операції з використанням інтернет магазину на території України, в тому числі міста Києва та Вінницької області.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

За висновками Державної служби фінансового моніторингу України, збитки від протиправної діяльності фігурантів становлять понад 12 млн грн., з яких більшу частину виведено на банківські рахунки за межами країни, а решту переведено в готівку через розгалужену мережу підконтрольних фізичних осіб-підприємців та привласнено.

Під час обшуків за місцями проживання та в офісних приміщеннях правоохоронці виявили близько 50 печаток фіктивних суб’єктів господарювання, «чорнову» бухгалтерію та документацію, банківські картки, комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах тривають слідчі дії для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Вживаються заходи для накладення арешту на вилучене майно, блокування рахунків фіктивних структур і відшкодування збитків завданих державі.