До правової допомоги українським громадянам на Кіпрі долучився представник Національної асоціації адвокатів України

Представник НААУ в Республіці Кіпр щомісяця проводитиме особистий прийом українських громадян з питань правової обізнаності щодо їхніх прав за межами України. Зокрема, з питань взаємовідносин з Посольством України в Республіці Кіпр, питань спадщини, податкових питань та питань отримання документів.

Про це під час зустрічі домовились представник НААУ в Республіці Кіпр Вікторія Поліщук та Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кіпр Руслан Німчинський. Також на зустрічі був присутній Перший Секретар Владислав Ломако.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Сторони обговорили загальний стан правового захисту українських громадян у Кіпрі та домовились спільно працювати у напрямку вивчення досвіду у різних сферах суспільного життя і готувати юридичні аналітичні матеріали.

Крім того, дипломати запропонували представнику НААУ долучитися до вивчення питань зі створення можливостей для передачі Україні заморожених російських активів за прикладом Бельгії.

«Сьогодні дуже важливо усім нам за різними напрямами працювати на благо нашої держави. Співпраця Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Кіпр та Національної асоціації адвокатів України має відкрити нові можливості для захисту прав та інтересів українських громадян, які наразі перебувають на території Республіки Кіпр. Більше того, можливість отримати кваліфіковану юридичну підтримку створює сприятливі умови для перебування наших громадян, які шукають прихистку в Республіці Кіпр», – зазначила В.Поліщук.

У свою чергу, Р.Німчинський повідомив, що у Посольстві України в Республіці Кіпр постійно здійснюють моніторинг усіх проблем, з якими доводиться стикатись українським громадянами.

«Однак, взаємна співпраця з Національною асоціацією адвокатів України принесе більшу користь усім сторонам», – додав Р.Німчинський.