Голова комітету НААУ захисту прав адвокатів повідомила про три найголовніші проблеми, які сьогодні є джерелом порушення їхніх прав

Про це повідомила Ганна Боряк, Голова комітету НААУ з захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності газеті Закон і Бізнес.

“По-перше, це відсутність правової культури у представників судової системи та правоохоронних органів. По-друге, низький рівень компетентності та підміна законності доцільністю. І третя проблема — це спроби обмежити незалежність адвоката.

Голова НААУ Л.Ізовітова активно відстоює незалежність професії адвоката в Україні як на її території, так і за її межами. Власне, сьогодні керівництво адвокатури гідно справляється з викликами, а на пострадянській території саме в Україні створено найбільш ефективну систему самоврядування та захисту прав адвокатів.

Нові виклики, про які зазначає голова НААУ, пов’язані з новими формами втручання в адвокатську діяльність. І я не сумніваюсь, що цей виклик прийнято і йому буде дана гідна відсіч професійною спільнотою”, зазначила Ганна Боряк.