Голова підкомітету Європарламенту з прав людини Марі Арена високо оцінила діяльність Національної асоціації адвокатів України

Голова підкомітету Європарламенту з прав людини Марі Арена 25 листопада 2022 року в м. Брюссель (Бельгія) відкрила своєю програмною промовою церемонію нагородження Премією з прав людини 2022 року, яка щороку вручається ССBE адвокату або адвокатській організації за видатну та невтомну відданість на користь прав людини та верховенства права.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Член Європарламенту високо оцінила діяльність Національної асоціації адвокатів України як потужного та сучасного інституту захисту прав людини в Європі.

«Завдяки Вашій невтомній та сміливій роботі з відстоювання прав людини в Україні судова система все ще функціонує під час воєнної агресії проти вашої країни. Це викликає захоплення, дякую вам за це», – підкреслила у своїй промові Марі Арена, відзначаючи важливу роль Національної асоціації адвокатів України в захисті прав людини та верховенства права в Україні.

Нагадаємо, що в 2022 році нагороду ССВЕ з прав людини було вручено Національній асоціації адвокатів України та українському адвокату Надії Волковій.

Більш детальна інформація про нагороду та попередніх переможців доступна за посиланням.

Європейський парламент та його підкомітет з прав людини (DROI) підвищують обізнаність щодо конкретних ситуацій з правами людини, взаємодіють із широким колом співрозмовників та контролюють дотримання прав людини у зовнішніх діях ЄС.

Однією з його головних завдань є перевірка впровадження політики ЄС у сфері прав людини, її впливу та внеску в ефективне просування поваги до стандартів прав людини та принципів верховенства права та демократії в країнах-партнерах.

Шляхом обміну думками, досліджень і доповідей, місій до країн-партнерів, а також міжнародних і регіональних правозахисних організацій і виконання невідкладних резолюцій Підкомітет намагатиметься вирішити постійне зростання проблем і конфліктів у сфері прав людини, вибудовуючи загальне розуміння та вивчення можливих шляхів покращення та дій.