Я щиро дякую усім нашим благодійникам, усім, хто вірить у нашу перемогу: заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій

З перших днів нападу росії на Україну стало зрозумілим, що війна матиме трагічний вплив на всіх українців, і в тому числі на адвокатську спільноту. Тому при НААУ було створено Опікунську раду, яка у координації з міжнародними партнерами, благодійниками, національними та іноземними організаціями налагодила допомогу постраждалим адвокатам та їхнім родинам.

Про це заявив Валентин Гвоздій, заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, йдеться у Звіті про міжнародну благодійну допомогу українським адвокатам за лютий-листопад Національної асоціації адвокатів України.

Завдяки невпинній роботі Опікунської ради допомогу отримали вже понад 400 українських адвокатів.

За десять років активної позиції НААУ зуміла здобути міжнародний авторитет та визнання. Створена нами широка мережа міжнародних зв’язків дала нам можливість оперативно зреагувати на збройну агресію росії і почати надавати допомогу українцям як всередині країни, так і за кордоном. Рівноправні відносини НААУ з національними асоціаціями адвокатів інших країн, найбільшими професійними організаціями юристів та правниками всього світу допомогли нам досягти успіху у сферах захисту прав та допомоги шукачам притулку, забезпечення визнання кваліфікацій українських адвокатів та доступу до юридичного ринку за кордоном. Під час численних особистих та онлайн-зустрічей з головами адвокатур Європи та керівниками міжнародних правничих та адвокатських асоціацій я невпинно закликаю іноземних правників сприяти спрощенню адаптації українських адвокатів до вимог європейських ринків, наголошуючи на тому, що вони потребують підготовки мовою країни
перебування, навчання з юридичних дисциплін, курсів підвищення кваліфікації, можливості безкоштовного навчання мовам та юридичним дисциплінам, а також курсів підвищення кваліфікації з права європейських країн. Особливо це стосується країн, де наші адвокати змушені перебувати через війну.

Я щиро дякую усім нашим благодійникам, усім, хто вірить у нашу перемогу. Світ бачить, як мужньо ми вистоюємо цю війну і знаходимо віру в найтемніші моменти життя. Проте самим нам складно впоратися. Війна, часті відключення світла та тепла, перебої з інтернетом значно ускладнили професійне та особисте життя адвокатів. Тому ми просимо наших партнерів за змоги продовжувати таку потрібну підтримку. Фінансова та моральна допомога рятує людські життя. Пам’ятаймо, що світло завжди перемагає темряву!

Слава Героям