Я сумніваюсь, що я коли-небудь повернусь у практичну адвокатуру: Андрій Смирнов

Андрій Смирнов – заступник керівника Офісу президента Андрія Єрмака і з 2019 року відповідає за судову реформу. До цього був адвокатом і полюбляв захищати одіозних політиків.

Він дав інтерв’ю Ліга, де повідомив про те, чим займався до вступу на нову посаду, та про трансформації, які відбулись в його сприйнятті роботи адвоката.

“Для мене не було жодної ідеології у моїй професійній діяльності. Була просто жага заробити гонорари”, – зізнається Смирнов.

Також заступник керівника Офісу Президента України повідомив, що зрозумів, що через проблему з ототожненням адвоката з клієнтом в нашій державі, потрібно обирати клієнта більш обережно.

“У 2019 році я міцно стояв на позиції, що ототожнювати адвоката з клієнтом – це погана практика. Але зараз, маючи немалий досвід роботи в ОП, коли ти на власні очі бачиш цю трагедію, я б дуже обережно підходив до вибору клієнта. Мені треба було особисто пережити це, щоб зрозуміти, що вибір клієнтів – це не тільки питання заробітку. Це питання, яке може сприйматись суспільством як поділ адвокатом позиції клієнта”, – повідомив Смирнов.

Під час інтерв’ю він повідомив, що навряд повернеться в адвокатуру.

“В мене відбулась світоглядна трансформація. Я сумніваюсь, що я коли-небудь повернусь у практичну адвокатуру”, поділився Андрій Смирнов.