Смирнов натякнув суддям, що якщо реальних змін не буде досягнуто, то може повернутись досвід так званої “смітникової люстрації” 2014 року

Під час наради у Верховному Суді щодо здійснення правосуддя в умовах воєнного стану за участю керівництва Верховного Суду, голів апеляційних судів України, голови Вищого антикорупційного суду заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов закликав суддів «отямитися та самостійно усвідомити свої проблеми і почати працювати над їх вирішенням, не чекаючи на нагадування від суспільства і не спонукаючи його створювати запит на подальші реформи з очищення.

Про це повідомляє Судово-юридична газета.

«Хотілося би, щоб ви трішки ширше подивилися на ту проблематику, якою живе судова система. Треба розуміти, що судову систему за великим рахунком рятувати ніхто не буде», – заявив Смирнов суддям.

Він пригрозив, що якщо судова система не почне самоочищуватися, то будуть нові й нові етапи судової реформи, «які ніколи не завершаться».

При цьому Смирнов натякнув, що якщо реальних змін не буде досягнуто, то може повернутись досвід так званої «мусорної люстрації» 2014 року.

«Дуже не хотілося б, аби це повторилося», – підсумував він.