Я замінюю недостатній зір можливостями пам’яті: адвокат Вячеслав Малахов

Шістдесятирічний Вячеслав Малахов втрачати зір почав унаслідок травми, коли йому було 18. І з часом проблема загострювалась. Зараз чоловік має інвалідність 2 групи. Він бачить тільки лівим оком, і лише на 5%.

Про це повідомляє Суспільне.

Попри це, продовжує вести адвокатську діяльність, розпочату 2004 року. Консультує зокрема Запорізьку обласну організацію українського товариства сліпих, у якій має членство.

“У моїй професійній діяльності зір необхідний. Потрібно багато працювати за комп’ютером, постійно стежити за змінами в законодавстві. По-друге, необхідно читати документи. Я працюю іноді з помічниками, але більше сподіваюсь на свою пам’ять. У цьому і є складнощі, але я замінюю недостатній зір можливостями пам’яті”, — зазначає адвокат.

Він також додав, що його рівня зору достатньо, аби пересуватися містом. Щоб перейти дорогу чоловік не потребує світлофорів зі звуковим сповіщенням. Також він іноді їздить на велосипеді, захоплюється хатха-йогою та активним відпочинком.

Основне чим я захоплююсь — це дайвінг, велотуризм, горні лижи, сплав річками на байдарках та каное. Також я побував на Закарпатті й Прикарпатті, Кавказі та об’їхав пів України“, — зазначив чоловік.

Головною підтримкою в житті Вячеслав Малахов називає дружину та друзів, а позитивне світосприйняття та любов до життя – основою гарного самопочуття та натхнення.