Інституційну підтримку українській адвокатурі надаватиме Правниче товариство Англії та Уельсу

Інституційну підтримку українській адвокатурі надаватиме Правниче товариство Англії та Уельсу. Аби захистити права адвокатів на міжнародному рівні, започатковано проект «Адвокати в небезпеці».

Відповідні домовленості були досягнуті 30 жовтня під час робочої зустрічі заступника голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія з президентом Правничого товариства Англії та Уельсу Ніком Еммерсоном.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

«Захист професійних прав і гарантій сьогодні став дуже важливим аспектом нашої роботи, – зауважив В.Гвоздій, – оскільки, на жаль, ми постійно спостерігаємо порушення. А це є неприпустимим у країні, де функціонує принцип верховенства права».

Також однією з ключових тем, що обговорювалися на зустрічі, стало проведення спільної конференції на тему відбудови України та ролі юристів в цьому важливому процесі. Сторони підкреслили значущість такої події для підтримки державного будівництва та розвитку правової системи України.

Нагадаємо, Правниче товариство Англії та Уельсу (Law Society of England and Wales) є незалежним професійним органом для адвокатів у Великій Британії та Уельсі, який активно просуває правову систему цих країн на міжнародному рівні, працюючи над розширенням ринків для своїх членів, а також захищаючи права людини як вдома, так і за кордоном.