Канадському адвокату зупинили дію свідоцтва на вісім місяців за збитки на майже 1 млн доларів, які поніс клієнт фірми

Розслідування виявило, що адвокат Уоррен Ву не проводив щомісячні звірки банківських виписок і не керував належним чином фінансами своєї фірми.

Про це пише Calgary Herald.

Адвокат з нерухомості у Калгарі, працівник якого вкрав майже 1 мільйон доларів з трастового рахунку клієнта, був відсторонений від адвокатської практики на вісім місяців.

Нездатність Уоррена Ву належним чином наглядати за своїми співробітниками або керувати фінансовими рахунками фірми стала причиною збитків, йдеться у звіті Юридичного товариства Альберти.

Помічник адвоката, який працює у Ву, вкрав 914 590 доларів США з трастового рахунку клієнта і ще 123 680 доларів США зі загального рахунку фірми. Жодних коштів повернуто не було.

Ву виявив нестачу грошей у лютому 2019 року. Довірчий рахунок не звірявся з грудня 2016 року.

«Хоча помічник адвоката робити певні дії, щоб уникнути виявлення крадіжок, велика частина причин, чому шахрайство залишилося невиявленим, полягало в тому, що пан Ву не дотримувався основних правил безпеки, які б могли виявити це шахрайство або запобігти його здійсненню. », – йдеться у рішенні про зупинення адвокатського свідоцтва.

Більшість коштів була вкрадена за допомогою підроблених чеків, у тому числі 200 000 доларів з порожнього чеку, який підписав Ву.

У рішення також вказано, що справжнє каяття адвоката Ву та його зусилля врегулювати втрату були пом’якшувальними факторами для визначення тривалості його відсторонення від практики.

Ву, який веде адвокатську практику з 2012 року, визнав провину за всіма 10 звинуваченнями проти нього. Призупинення набуло чинності 1 грудня. Він також повинен сплатити 15 000 доларів США протягом року після поновлення дії свідоцтва.

У рішенні зазначено, що Ву доклав «деяких зусиль, щоб вирішити усі претензії», і що крадіжка все ще є предметом судового розгляду.