Кандидат на посаду Голову Ради адвокатів Київської області оприлюднив свою програму

Голова комітету у Комітет захисту прав адвокатів Ради адвокатів Київської області Віталій Наум оприлюднив програму кандидата на посаду Голови Ради адвокатів Київської області.

Про це Віталій Наум, адвокат повідомив на своїй сторінці у Meta.

Надаю для ознайомлення свою Програму кандидата на посаду Голови Ради адвокатів Київської області. Програма підготовлена з урахуванням власного досвіду та бачення подальшого розвитку адвокатури Київщини на наступні 5 років.

У Програмі враховано усі поточні досягнення нашої Ради адвокатів, пріоритетні напрямки, які однозначно мають залишатись «візитними картками», це безумовно робота наших комітетів; створення нового формату – Центру підвищення кваліфікації; турбота про ветеранів, осіб з інвалідністю; становлення молодих адвокатів; зміни роботи секретаріату, та Голови Ради з врахуванням сучасних технологій, спрощення доступу та контактування Рада-адвокат.

Відкритий до дискусій по усіх питаннях Програми. Готовий врахувати пріоритетність виконання завдань, які будуть стояти перед Радою.

З метою обговорення Програми також заплановані зустрічі.Завчасно дякую за ваші відгуки та зауваження.

З повагою, Віталій НАУМ”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, збори адвокатів Київської області мають відбутись 18 лютого, а конференція, на якій мають обрати нове регіональне керівництво – 19 лютого 2022 року.