КДКА Київської області припинило право на адвокатську діяльність Юлії Марчук через порушення адвокатської етики

Юлію Марчук, яка очолила “Адвокатську палату м. Севастополя”, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області притягнула до дисциплінарної відповідальності через порушення Правил адвокатської етики та застосувала дисциплінарне стягнення у вигляді позбавлення права на адвокатську діяльність.

Скріншот з сайту “Адвокатская палата Севастополя: https://www.sevadvokat.org

Про це пише ZMINA.

Скаржниця Тетяна Печончик під час засідання комісії звернула увагу, що під керівництвом Юлії Марчук ухвалюються юридичні рішення про зарахування адвокатів-колонізаторів до складу цієї “палати”, що дозволяє їм безперешкодно вести адвокатську діяльність на тимчасово окупованих територіях, переміщуючи туди інших суб’єктів країни-агресора.

За інформацією видання, Марчук отримала листа від КДКА про скаргу, утім вона не скористалася можливістю подати свої пояснення або заперечення. 

Дисциплінарна комісія вирішила, що Юлія Марчук, усупереч Конституції України та Закону “Про забезпечення прав та свобод громадян України та правовий режим тимчасово окупованих територій”, Закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, очолила незаконну створену “Адвокатську палату м. Севастополя”, яка веде в Автономній Республіці Крим незаконну діяльність. 

Рішення КДКА набуло чинності з моменту оголошення. Утім, воно може бути оскаржене протягом 30 днів до Вищої кваліфікаційної дисциплінарної комісії або до суду. 

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.