Керівники Нікопольського феросплавного заводу підтвердили, що відключили сонячну електростанцію TIU Canada за особистою вказівкою Коломойського

Cонячна електростанція TIU Canada була підключена до енергетичної підстанції на території Нікопольського феросплавного заводу, марганцевої фабрики Ігоря Коломойського. 23 грудня 2019 року, як зазначається в заяві TIU Canada, канадська компанія отримала лист від керівника заводу, в якому повідомлялося, що енергетичний зв’язок буде відключений для “ремонту”. Через два місяці, 1 березня 2020 року, лінію електропередачі було перервано. З тих пір канадський інвестор та TIU Canada втрачають гроші та шукають відшкодування в судах України.

Про це повідомили представники канадського інвестора TIU Canada на прес-конференції 23 липня в Інтерфакс-Україна.

“Після отримання листа від заводу, ми поїхали на переговори з керівництвом заводу для отримання інформації та обговорення можливого уникнення такого відключення, обговорити графік ремонтних робіт. І коли ми приїхали на зустріч, весь топ-менеджмент феросплавного заводу повідомив, що вони отримали таке завдання від найголовнішого акціонеру заводу”, повідомила директор TIU Canada Валентина Белякова.

Нагадаємо, найголовнішим акціонером Нікопольського феросплавного заводу є олігарх Ігор Коломойський.